Odzyskiwanie Duchowego Dziedzictwa - kurs online

Rozdział I.
1. Czym jest system czakralny i czy jest niezbędny budzącej się istocie oraz czy potrzebna jest jego redukcja? Etapy energetycznej transmutacji człowieka: Homosapiens, Homonadis, Homocosmicous.
2. Omówienie rzeczywistości zbudowanej na węzłach energetycznych. Odzyskiwanie archiwum zrodzeniowego istoty. Rozpuszczanie węzłów, pieczęci i matryc systemowych w strukturach pól świadomości i nieświadomości istoty oraz odesłanie uzysku informacyjnego z doświadczeń do źródła.
3. Wejście w aktualny dla nowej rzeczywistości schemat spiralny i zainicjowanie wielowymiarowego sferycznego schematu nieskończoności przepływu świadomości i energii w istocie.

Rozdział II.
1. Powrót do swojego „imienia energetycznego” – sygnatury energetycznej konkretnych sekwencji pasm energii stanowiących każdą istotę i budowanie potencjału po scaleniu wszystkich aspektów.
2. Powrót do swojego energetycznego rodu – źródła i unifikacja z jego potencjałem.
3. Ego jest Twoim narzędziem. Pozwól mu funkcjonować zgodnie z pierwotnym wzorcem. Umiejętność skupiania i rozpraszania świadomości na różnych poziomach.
4. Transformacja i uwolnienie od zależności karmicznych, a następnie uruchomienie funkcji responsywności z rzeczywistością: z czym wibruje moje „imię”, tym jest moja rzeczywistość.

Rozdział III.
1. Matematyka jedyna. 0 1→ lim ∞. Granicą świadomości jest nieskończoność.
2. Metoda 369. Monolit: jednoczenie istoty na poziomach energia, materia duch. Matryca: samostanowienie, samorozpoznanie, samoidentyfikacja duchowa.
3. Utrzymywanie się w strumieniu materii, energii i ducha.
4. Matryce kreacji. Potencjał woli. Duch sprawczy. Aktywacja do działania ciała egzystencjalnego. Przykładowe matryce: dobrobytu i udanego związku.

1. Trzy warsztaty video online 2. Dostęp do nagrań Video online wszystkich części kursu (dostęp przez 365 dni od daty zakupu) 3. Nagrania audio z warsztatów (MP3 do pobrania) 4. Dodatkowe materiały pdf. 5. Zamknięta grupa Facebook dla uczestników kursu. 6. BONUS: 30-dniowy dostęp do bazy nagrań webinarów mindbodyspirit (kilkadziesiąt wykładów online)
Zamówienie

Program

Materiały Dodatkowe

Instruktor

Paweł Dempc