Systemowe Porządki - RELACJE & ZWIĄZKI

  Materiały dodatkowe
  CZĘŚĆ 1
  CZĘŚĆ 2

Wywiad - Mirek Czarko

 

Spotkanie w tematyce Ustawień Systemowych wisiało długi czas w powietrzu.
Postanowiłem najpierw doświadczyć tej metody aby później móc sumiennie się na jej temat wypowiedzieć. Szczęśliwie natrafiłem na Mirka i Izę Czarko-Wasiutycz. Nagranie z Mirkiem zrobiłem zaraz po moich warsztatach w Gdańsku 13 stycznia 2018.

Podczas rozmowy dowiesz się:

* co wydarza się na warsztatach ustawień systemowych
* kontakt z samym sobą i dotarcie do swoich prawdziwych emocji
* ustawienia a odpowiedzialność za swoje życie
* zrzucanie odpowiedzialności za wydarzenia w swojego życia na przodków
* praca warsztatowa w grupie a praca indywidualna
* doprowadzenie procesu do końca jako kluczowy element ustawień systemowych
* na czym polega metoda ustawień systemowych
* historia metody i jej źródła
* fenomen terapii ustawień hellingerowskich
* rola terapeuty
* działanie pola
* badania naukowe dziedziczenia doświadczeń pokoleniowych i traum
* odgrywanie ról w procesie, a kontakt z własnym ciałem
* działanie pola i „przypadki”
* wykorzystanie Ustawień Systemowych w biznesie
* „case study” test potencjału urządzeń elektromechanicznych za pomocą ustawień systemowych
* potencjał Ustawień - otwarcie świata naukoweg
* czego dowiemy się na nadchodzącym webinarze z Mirkiem i Izą Czarko-Wasiutycz (http://www.mindbodyspirit.pl/mirek-iza-czarko/)
* jak najlepiej skontaktować się z Mirkiem i Izą

LINKI:
Zapisy na webinar: http://www.mindbodyspirit.pl/mirek-iza-czarko/
Strona Mirka: www.czarko.pl
Strona Izy: www.ogrodysukcesu.pl
Wsparcie projektu mindbodyspirit.pl : patronite.pl/mindbodyspirit-pl

Mirosław Czarko Wasiutycz
Terapeuta Ustawień Systemowych, uczestnik Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym, Biznes & Life Coach, uczestnik szkoleń i warsztatów takich osób jak David Neenan (Bissines and You), Olga Rzycka (Coaching Menadżerski), Richard Boldstad (Ttransforming Communication, Transforming Communication w sytuacjach kryzysowych) i wielu innych.

Ustawień uczył się biorąc udział w warsztatach i seminariach Berta i Sophie Hellinger, Gerharda Walpera, Wolfganga Deusser, Guntera Schrickera, Andrea Drochla, Heiko Hinrichs, a także wielu Polskich terapeutów w nurcie systemowym.

Pełnił funkcje dyrektorskie, kierownicze, menadżerskie w polskich i zagranicznych- mniejszych i większych firmach. Autor kilkunastu artykułów publikowanych w serwisach internetowych i czasopismach branżowych, wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, prelegent konferencji biznesowych, i motywacyjnych, autor poczytnego bloga na temat ustawień systemowych www.czarko.pl

Zarządzał Departamentem Szkoleń w największej Polskiej firmie zajmującej się informacją gospodarczą, ukończył studia wyższe ze specjalizacją Psychologia Zarządzania.

Ustawieniami Systemowymi zajmuje się od 2005 roku. Corocznie przeprowadza około 130 warsztatów poświęconych Ustawieniom Systemowym, jednocześnie prowadzi warsztaty wyjazdowe pt.”Wilcza Wataha”, które są skierowane tylko i wyłącznie dla mężczyzn szukających zdrowego męskiego, oraz warsztaty wyjazdowe pt.”Mój Sukces” poświęcone i przeznaczone rozwojowi sfery biznesowej. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci, które jak sam twierdzi, są jego najpotężniejszą inspiracją.

Iza Czarko-Wasiutycz

Dyplomowany Terapeuta Ustawień Systemowych po Instytucie w Taunusie,Live & Business Coach Systemowy, Master NLP, Trener I Coach po Polskiej Akademii NLP.

Uczestniczka Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym.
Ustawieniami zajmuje się od 19 lat. Uczyła się od takich osób jak Bert i Sophie Hellinger, Joy Mane, Gerhard Walper, Wolfgang Deusser, czy Günter Schricker.

Przez 3,5 roku na stałe współpracowała z prywatną kliniką dr Preeti Agrawal we Wrocławiu, prowadząc terapię i sesje indywidualne w setkami pacjentów rocznie.

Pracuje w Polsce i za granicą prowadząc warsztaty z ponad 150 osobami miesięcznie i sesje indywidulane w prywatnym gabinecie.Prywatnie żona i mama piątki dzieci.